MÖBLER / Bord / Pelarbord 5005764
nr 500 5764
Pelarbord
sent 1800-tal, höjd: 66 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:46:12
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr